Betveno'yu yakından tanıyın.

betveno

Üye
Katılım
31 Eki 2023
Mesajlar
9
Tepkime puanı
8
Puanları
3
Konum
Georgia
Sevgili oyuncular;

Betveno oyuncu dostu kalite ve güvenin yer edindiği, oyuncusuna rahat ve oynanması güven hissettiren bir platform ve yönetimden oluşmaktadır.
Betveno da kazançlarınız Günlük belirli limitlere göre çekim adetleri yer almaktadır. Günlük 3 adet çekim hakkı sunarak 3 parça 50 bin olarak 24 saat içerisinde maksimum 150 bin tl çekim yapabilmektesiniz. Yatırımlarınıza bağlı olarak bu çekim limiti artmaktadır.

Betvenoda Yatırımınız sonrası yaşadığınız kaybınıza, Siz değerli oyuncumuza ekleyeceğimiz discount ile kazanç sağlamanız / kâr durumuna geçmeniz halinde çekim sırasında Betveno sizlerden aldığınız discountu kesmektedir. Sonrasında tekrar yatırım yapmak isterseniz kâr da olsanız dahi kardan zararınız olduğunda tekrar dan discount hakkınız bulunmaktadır.

Betvenoda yatırımınız sonrası kazancınız ve kâr durumuna geçmeniz, çekim vermeniz durumunda tekrardan Betveno platformuna yatırım yapmak istediğiniz, 24 saat içerisinde kâr dan yatıracağınız miktar ile kayıp yaşamanız halinde siz değerli oyuncumuzun 24 saat içerisinde yatırım çekim farkı göz önüne alınarak kârınız olduğu için discount hakkınız bulunmamaktadır.

Betveno olarak siz değerli oyuncumuzun her hafta yatırım ve çekim kâr durumları kontrol edilerek, Betveno tarafında haftalık olarak yatırımlarınız da zarar durumunda olduğunuz da Betveno sizlerin zararına ilişkin haftalık olarak siz değerli oyuncularımıza talep etmeniz durumunda Özel jest bonusumuz tarafımızdan ücretsiz eklenmektedir.
 
Son düzenleme:
Sayfanızı Denemek Lazım, Böyle Güzel Tanıtıma Bir Miktar Yatırımdan Zarar Gelmez Sanırım
 
Sponsor olarak size özel bir kategori açılmasını sağlayabilirsiniz
 
Teşekkürler maksibet hızlı çekim icin
 

Ekli dosyalar

  • Screenshot_2023-12-06-20-36-03-570_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-06-20-36-03-570_com.android.chrome.jpg
    318.9 KB · Görüntüleme: 0
Geri
Üst